دکتر نیک

رستوران دکتر نیک فعالیت رسمی خود را از سال 1388 در منطقه بند ارومیه آغاز نموده و با7سال سابقه در زمینه ی طبخ و تامین انواع غذای ایرانی و فست فود به یکی از با کیفیت ترین رستوران های شهر ارومیه تبدیل شده است.این رستوران هم اکنون فعالیت خود را در خیابان درستکار ادامه میدهد.رستوران دکتر نیک در فضایی با مساحت تقریبی1 80 متر در دو طبقه روزانه پذیرای تعداد زیادی از مراجعین به صورت حضوری و غیر حضوری از تمام نقاط شهر ارومیه میباشد.

توضیحات

رستوران دکتر نیک فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۸۸ در منطقه بند ارومیه آغاز نموده و با۷سال سابقه در زمینه ی طبخ و تامین انواع غذای ایرانی و فست فود به یکی از با کیفیت ترین رستوران های شهر ارومیه تبدیل شده است.این رستوران هم اکنون فعالیت خود را در خیابان درستکار ادامه میدهد.رستوران دکتر نیک در فضایی با مساحت تقریبی۱ ۸۰ متر در دو طبقه روزانه پذیرای تعداد زیادی از مراجعین به صورت حضوری و غیر حضوری از تمام نقاط شهر ارومیه میباشد.
رستوران دکتر نیک از اسفند۱۳۹۵ فعالیت های خود را همگام با پیشرفت تکنولوژی با ثبت سفارش اینترنتی از طریق وبسایت ارتقا داده است.
و به زودی در محل جدید ودایمی خود واقع در خیابان دانشکده با فضایی شیک و مدرن و با کیفییتی بهتر از قبل میزبان شما همشهریان و هم میهنان و مسافران عزیز خواهیم بود.
باافتخار اعلام میداریم که رستوران ما میزبان مهمانی های عصرانه و جشن های تولد شما عزیزان میباشد. رستوران دکتر نیک افتخار دارد تا میزبان خوبی برای شما باشد.

دیدگاه

فعلا نظری موجود نیست.

اولین کسی باشید که پاسخ میدهد: “دکتر نیک”